TORKAM

İnsan Kaynakları

TORKAM

TORKAM olarak çeşitli faaliyet alanlarında Avrupa, Asya ve Afrika’da toplam 25 şirket ve 5000 çalışanı aşkın ekibimiz ile birlikte, sonuç odaklı, yetenekli, gelişime ve iletişime açık adaylara kariyer ve gelişim fırsatları sunuyoruz.

Temel politikamız, çalışanlarımızın gelişimlerine katkı sağlayarak, motivasyon, mutluluk ve tüm özlük haklarını korumak ve geliştirmektir.

Çalışanlarımıza sürekli öğrenmeyi mümkün kılan, performansına doğrudan etki eden ve motivasyon sağlayan dijital eğitim ve departman içi eğitim programları sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Temel değerleri, hedef ve stratejileri doğrultusunda yeteneklerini, kullanabileceği ve geliştireceği mesleki ortamları sağlamayı, kurumsal alanlarda en güncel mesleki standartlara uygun şekilde gelişimlerini ve başarılarını arttıracak eğitim imkanlarını sunmayı, karşılıklı güven ve iletişim içerisinde, iş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik, stratejik destek vermeyi ve özgür bir yaşam ortamı sağlamayı benimsiyoruz.

Misyonumuz

Global bir yaklaşımla sektöründe geleceğin liderlerinin yetişmesine yönelik insan kaynağını en verimli şekilde ortaya çıkarmaktır.

TORKAM

TORKAM Holding’deki Kariyer Olanaklarını Keşfedin!

TORKAM TORKAM