BİZDEN HABERLER

17.03.2016
Başkan’ın Temaşehir Konya Mesajı

"Proje ihalesini en yüksek teklifi vererek kazandık. Bu vesileyle Anadolu’nun dinamik şehri Konya’ya 700 Milyonun üzerindeki Temaşehir Konya yatırımını götüreceğiz.


Öte yandan bir devlet teşekkülü konumundaki Emlak Konut’a ödeyeceğimiz hasılat payıyla kamuya önemli bir katkı sağlamış olacağız.

Konya’ya önemli bir konut projesinin ötesinde, farklı bir konsept ve marka değeri yüksek bir ürün götürmüş olacağız. Torkam İnşaat olarak tüm gayretimiz Emlak Konut markasına yakışacak bir iş ortaya çıkararak nitelikli bir yaşam merkezini Konya’ya kazandırmaktır.

Projemize ilgi duyan, takip eden ve bizlere ulaşan konut alıcılarımıza en kısa zamanda lansman tarihini açıklayacağız, bu konuda biraz daha sabırlı olmalarını rica ediyorum."

Mahmut DERELİ / Yönetim Kurulu Başkanı
16.03.2016
Emlak Konut Ispartakule 5. Etap İhalesine En Yüksek Teklif Torkam’dan

Emlak Konut’un 16.03.2016 tarihinde düzenlediği Ispartakule 5. Etap ihalesinin 2. oturumunda, Torkam İnşaat ve Yatırım A.Ş. 600 milyon TL’lik teklif vererek birinci oldu.
22.04.2015
Konya Meram ihalesine en yüksek teklif Torkam'dan.

Türkiye'nin Konut Markası Torkam, Emlak Konut GYO A.Ş.'nin açtığı ve 8 firmanın yarıştığı Konya Meram Gelir Paylaşımı İhalesi'ne, 705 Milyon TL satış toplam geliri ile en yüksek teklifi vererek birinci oldu.
06.01.2015
2015'in ilk toplantısında Torkam çalışanları bir aradaydı.

Yeni yılın ilk toplantısında Torkam yöneticileri ve çalışanları bir araya gelerek, şirketin 2015 yılı projelerini ve hedeflerini değerlendirdiler.
11.02.2014
Vaditepe Bahçeşehir start aldı!

İstanbul / Bahçeşehir'de yer alan Vaditepe Bahçeşehir projesinde 510 dairelik sözleşme imzalandı, inşaat çalışmaları başladı.
07.01.2014
Konakkale Bosphorus'ta teslimler yapıldı!

Çanakkale'nin İlk ve Tek "First Class" Yaşam Merkezi Konakkale Bosphorus sahiplerine teslim edildi, üstün nitelikli projede yaşam başladı..

 
 
Ön Talep Formu
Tıklayın, Ulaşalım
E-Bülten'e Kaydolun